Гаджет Вордс

Гаджет Вордс – портал, де ви знайдете статті про всі сучасні гаджети 💻📲 📸

Як підключити джойстик до комп’ютера?

Сучасні ігри захоплюють багатьох юзерів по всьому світу. І звичайно, хочеться не просто грати, а мати можливість керувати процесом якомога комфортніше. І повірте, — це неможливо без геймпада. У цій статті розглянемо кілька надійних способів підключення ігрового пульта до комп’ютера.

3 варіанти з’єднання ПК з джойстиком

 1. Встановлення з’єднання за допомогою usb.
 2. З’єднання з джойстиком на хвилі bluetooth.
 3. Використання каналу wi-fi для підключення.

Найпопулярніший спосіб взаємозв’язку між комп’ютером та ігровим пультом через USB

Крім того, цей варіант є найнадійнішим, оскільки підключення відбувається через провід безпосередньо до комп’ютера. Головне, аби джойстик був заряджений, а комп’ютер увімкнено в мережу.

Ось що потрібно зробити:

 • Під’єднати через usb – роз’єми ваші пристрої один до одного. Коли це станеться, система, встановлена ​​на комп’ютері, розпізнає нове обладнання і додасть його до колонки «Підключені пристрої».
 • Щоб налаштувати пульт так, як буде надалі його зручно використовувати, потрібно знайти пристрій на комп’ютері та увійти в розділ, який відповідає за налаштування. Зазвичай він називається «Властивості».
 • Далі все залежатиме від тих параметрів, які змінюватимете. Протестуйте джойстик у різних режимах, щоб зрозуміти який саме підходить особисто вам.
Свойства джойстика

У такий спосіб можна увімкнути понад два пульти у разі керування кількома гравцями. І це мега зручно.

На другому місці за якістю підключення безперечно є Bluetooth

Стаціонарні комп’ютери не постачаються із модулем Bluetooth, його потрібно купувати додатково. Якщо готові, читайте нижче порядок дій для підключення пристроїв.

 1. Для того, щоб коректно зловити саме хвилю bluetooth, піднесіть геймпад ближче до комп’ютера.
 2. На ігровому пульті зазвичай є клавіша, натиснувши яку активуєте пристрій. Іноді цю кнопку необхідно ненадовго затиснути та утримувати, доки не почуєте певний сигнал (втім, слід гортати посібник з експлуатації, якщо нічого не вийде).
 3. Далі більше — потрібно налаштувати bluetooth. У системному треї для цього є спеціальна іконка, натиснувши яку зможете побачити всі доступні для синхронізації з комп’ютером пристрої.
 4. Не забудьте також увімкнути модуль на геймпаді.

Перейдіть до «Параметри» і на вкладці «Виявлення» виставте «Дозволити пристроям Bluetooth виявляти цей комп’ютер».

Після цих дій залишиться знову натиснути на іконку модуля Bluetooth та додати джойстик до списку пристроїв, з якими потрібна синхронізація.

Третій спосіб встановити зв’язок комп’ютера та ігрового джойстика — зв’язати по Wi-fi

Отже, для з’єднання:

 1. Увімкніть геймпад. Якщо пристрій працює від батарейок, переконайтеся, що вони встановлені та не розряджені.
 2. На комп’ютері встановіть опцію «Бездротова мережа» на панелі задач та виберіть Wi-fi. Якщо потрібно, введіть пароль, щоб підтвердити з’єднання.
 3. Відкрийте у «Панелі керування» розділ «Пристрої». Серед тих, що з’явилися на екрані, знайдіть свій джойстик. Якщо він не відобразився, натисніть на «Всі інші».
 4. З’єднайте ПК та пульт шляхом натискання на рядок підтвердження. Зазвичай це «Ок» або «Готово».

І ще одна порада: перезавантажте систему, щоб зміни точно набули чинності.

Так, це зручно. Бездротове з’єднання розв’язує гравцям руки. Але пам’ятайте, що ви неймовірно залежите від якості сигналу вашого Wi-fi.

У цьому матеріалі розглянуті найпопулярніші та робочі способи підключення геймпада до комп’ютера. Тепер зможете швидко налаштувати з’єднання двох і більше пристроїв, вибравши зручний варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *