Гаджет Вордс

Гаджет Вордс – портал, де ви знайдете статті про всі сучасні гаджети 💻📲 📸

3 кроки як підключити смартгодинник до телефону

Смартгодинник для багатьох мегакорисний аксесуар. Проте не всі вміють коректно підключати гаджет до телефону, щоб користуватися його функціоналом на повну. У цьому матеріалі розглянуто кілька простих кроків, які допоможуть легко приєднати смартгодинник до смартфона.

3 дії, щоб підключити Smart Watch до телефона

 1. Зробити загальні налаштування годинника.
 2. З’єднати смартгодинник із телефоном на хвилі Bluetooth.
 3. Встановити на смартфон додаток для своєї моделі годинника, щоб налаштувати повний функціонал.

Перший крок: налаштувати годинник

 1. Підзаряджають пристрій, інакше батарея може сісти ще до того, як почнеться найцікавіше.
 2. Сім-карту встановлюють та активізують. Зазвичай, поповнюють картку і можна користуватися.
 3. Потрібно увімкнути смартгодинник. Якщо швидко натиснути, може не спрацювати. Найкраще рішення — утримувати кнопку включення пару-трійку секунд і все вийде.
 4. Встановлюють на девайсі час та дату, якщо це не відбувається автоматично. Якщо дива не трапилось, входять до розділу «Налаштування» і встановіть ці опції самостійно.

Важливо! Зазвичайгаджети постачаються русифікованими. Однак, якщо маєте годинник, в якому самостійно визначають мову, слід перейти в розділ «Settings» і вибрати «Language».

Другий крок: з’єднати смартфон і смартгодинник за допомогою Bluetooth

До початку синхронізації пристроїв, перевіряють, чи активний блютуз на кожному з гаджетів. Трапляються випадки, коли потрібно скинути модуль на телефоні та на годиннику. Також може знадобитися оновити список пристроїв, що підключаються (тобто «забути всі пристрої» і знову їх знайти).

 • Тримають годинник ближче до телефону для кращої синхронізації.
 • Заходять в налаштування та активують bluetooth на обох пристроях.
 • На смартфоні з’являться всі блютуз-пристрої, що поблизу. Залишається вибрати свій зі списку.
 • Вводять пін-код, якщо система його запитує.

Третій крок: завантаження програми на телефон для керування годинником

Ця програма не повинна бути випадковою. В інструкції до смартгодинника обов’язково є розділ, де вказується необхідне для роботи програмне забезпечення, яке потрібно завантажити за допомогою QR-коду.

А далі все робіться таким чином:

 1. Запускають завантажену програму на телефоні.
 2. Якщо потрібно, створюють обліковий запис. Так можна завжди бачити всі збережені дані та мати до них доступ, якщо буде потреба перейти на інший девайс.
 3. Натискають на рядок «Пошук пристрою» та під’єднуються до своєї моделі smart-watch.Якщо програма не знаходить годинника за назвою, найімовірніше потрібно включити з’єднання пристроїв по bluetooth.
 4. Коли пошук завершено, на телефоні та на годиннику можуть з’явитися спливні повідомлення з PIN-кодами. Потрібно перевірити, чи вони збігаються на обох гаджетах. Якщо так, натиснути на «Під’єднати» у смартфоні.

Після цих дій на телефоні з’явиться статус «Приєднано». Буває, що на годиннику необхідно також підтвердити з’єднання, натиснувши на певну іконку на екрані.

У цій статті покроково розглянуто тему: «Як підключити smart watch до телефону». Ця інструкція відмінно працює і підходить до будь-якої моделі годинника. Сподіваємося, що тепер у вас буде набагато менше питань із синхронізацією гаджета та телефону, і ви зможете легко та правильно налаштувати свої девайси на одну хвилю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *